piątek, 6 lutego 2015

150

Gdybym miała wskazać blogowy sposób pisania i myślenia, który zdecydowanie wpłynął na mnie podczas pracy nad "Mniej", to byłby to sposób reprezentowany przez Konrada Mielcarka z bloga wystarczy-mniej.blogspot.com.

W tekstach Konrada, ukazujących się na "Drodze do prostego życia" jest wszystko to co lubię najbardziej: wyważenie, spokój, bogactwo informacji, spójność i zero ideologicznego zacietrzewienia.

Blog założony (i wciąż pisany) przez Konrada bierze udział udział w głosowaniu na Blog Roku. Żeby na niego zagłosować, trzeba wysłać SMS-a z głosem na numer 7122 z treścią B11137

SMS kosztuje 1,23 zł, ale jest to przy okazji cegiełka na Fundację Dzieci Niczyje.

4 komentarze:

 1. Ależ się ucieszyłam, kiedy zobaczyłam wpis! Jestem właśnie w trakcie lektury książki "Mniej", w głowie już piszę recenzję. Blog Konrada był pierwszym i właściwie jedynym o tej tematyce, który przyciągnął mnie na stałe. Mam nadzieję, że dostanie zasłużoną nagrodę.

  OdpowiedzUsuń
 2. przeczytalam ksiazke i wlasnie jej mam zamiar poswiecic mojego nastepnego posta na blogu. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. I co, dopiero tu trafiłam, a tu nie ma wpisów... Nowych.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzień dobry!
  Skończyłam czytać Pani bloga i jestem niemalże załamana 😰
  Co ja teraz pocznę ?!
  Na otarcie łez chciałam zobaczyć bloga Konrada o którym Pani tu pisze ale to blog tylko dla zaproszonych 😪
  Jak mogę zdobyć zaproszenie?
  Pozdrawiam i dziękuje za kazda chwile spędzona ze mną ! Było mi niezmiernie miło Panią gościć :) teraz chce jeszcze kupić książkę, żeby móc cieszyć się Panią jeszcze dłużej 😘

  OdpowiedzUsuń